Reklama

cpmleader

Zapraszamy do CPM Network Advertising CPMLeader.com


To wyjątkowy projekt dla webmasterów, nasze kody są wyjątkowo szybkie. Wysoka stawka CPM! Zarabianie swoją stronę Akceptujemy ruch z każdego kraju. Reklamy są w innym użytkownikom na język Banery rozmiary to 728x90, 468x60, 300x250 i 160x600 px. w czasie rzeczywistym statystyki.Otrzymasz 15% przedłożone przychodów wydawcy. Minimalna wypłata wynosi 0,1 dolarów za pośrednictwem systemu PayPal. Wypłaty są dokonywane raz lub dwa razy w miesiącu a.Nasze kody są jasne i szybko! Brak wirusów, przekierowania lub pop-upów. Zostań wydawca CPMLeader.com i zwiększyć zyski z Twojej strony.

eCPM

 

 

Właściciele witryn

eCPM dla zrzeszonych witryn jest domem sprzedaży ich powierzchni reklamowej. Przystąpienie do sieci reklamowej nie wiąże się z żadnymi kosztami dla właściciela witryny. Nie wymagamy podpisywania umów oraz wyłączności. Witrynom zapewniamy całkowite (100%) wypełnienie powierzchni.

 

Reklamodawcy

Pomagamy reklamodawcom, agencjom reklamowym i domom mediowym w realizacji internetowych kampanii reklamowych na witrynach zrzeszonych w sieci eCPM. Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany. 

 

 

PayPal

PayPal - osobiście polecam paypal

 
Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Przedstawię tutaj dokładny opis rejestracji w PayPal.1. Wchodzimy na paypal.pl. Powinna nam się otworzyć strona główna.

(aby powiększyć kliknij).U dołu strony mamy napis "Załóż konto już dziś", klikamy na niego.2. Następnie otwiera nam się strona, na której wybierzemy typ konta dla Nas. Polecam konto osobiste ze względu na to, że jest całkowicie bezpłatne i proste w obsłudze. 

ProLink

ProLink - ja już sprzedaje linki? A Ty na co czekasz?

Czym są linki tekstowe i jak wyglądają


Linki tekstowe są najskuteczniejszą formą promocji serwisu w wyszukiwarkach. Są też nieinwazyjną formą reklamy w serwisach www. Definiując link tekstowy warto zadbać o odpowiedni anchor tekst, który odzwierciedla Twój produkt lub usługę, które chcesz wypromować.

BinLayer

BinLayer jest Niemiecką firmą płacącą nam za wyświetlanie różnego rodzaju reklam na naszej stronie. Żeby być dokładnym płacą za zamknięcie reklamy czy kliknięcie w nią przez unikalnego użytkownika. To znaczy drugi raz reklama nie pojawi się jeśli dana osoba wejdzie na stronę ponownie.