Reklama

ZAROBIAJ NA SWOJEJ SRTONIE WWW - REKLAMA KONTEKSTOWA

Jedną z metod zarabiania na małej, jak i większej stronie WWW, jest reklama kontekstowa. Wyświetlanie reklam pozwala generować zyski z hobbistycznie prowadzonych stron, ale staje się także częścią modelów biznesowych dużych portali internetowych. 

Czym jest reklama kontekstowa? 
Jest to typ reklam tekstowych i graficznych, które dostosowują się do treści serwisu. Oznacza to, że jeśli prowadzisz stronę na temat samochodów sportowych, to ukażą się na niej reklamy firm motoryzacyjnych lub firm oferujących ubezpieczenia samochodowe. 
Reklamy zostaną automatycznie dobrane na podstawie treści serwisu (chociaż mechanizm ten nie zawsze działa idealnie). 
To rozwiązanie ma istotne zalety. Wyświetlane reklamy są na ogół dostosowane do zainteresowań czytelników serwisu.
Dla reklamodawców oznacza to większą szansę na zainteresowanie ich ofertą, a dla wydawców więcej kliknięć w reklamę. 

Webmaster chcący wyświetlać reklamy kontekstowe musi tylko zarejestrować się w jednej z kilku sieci reklamowych i umieścić na stronie odpowiedni kod. O resztę zadba sieć przyjmująca rolę pośrednika między wydawcami reklam, a reklamodawcami. W systemach reklamy kontekstowej obowiązują inne zasady, niż w typowych sieciach reklamowych. Przede wszystkim nie są wyświetlane inwazyjne reklamy, które np. zasłaniają pół okna przeglądarki (albo i całe). Nie są więc one tak irytujące dla użytkowników i nie generują przypadkowych kliknięć podczas prób ich zamknięcia. 
Reklamy rozliczane są w modelu Pay Per Click (w skrócie PPC), czyli płatności za każde kliknięcie. W tradycyjnych kampaniach reklamowych prowadzonych np. w dużych portalach horyzontalnych pod uwagę brana jest liczba wyświetleń. W modelu PPC reklamodawca płaci tylko i wyłącznie za faktyczne zainteresowanie jego ofertą.

 
 
 
 

cpmleader

cpmleader

Zapraszamy do CPM Network Advertising CPMLeader.com


To wyjątkowy projekt dla webmasterów, nasze kody są wyjątkowo szybkie. Wysoka stawka CPM! Zarabianie swoją stronę Akceptujemy ruch z każdego kraju. Reklamy są w innym użytkownikom na język Banery rozmiary to 728x90, 468x60, 300x250 i 160x600 px. w czasie rzeczywistym statystyki.Otrzymasz 15% przedłożone przychodów wydawcy. Minimalna wypłata wynosi 0,1 dolarów za pośrednictwem systemu PayPal. Wypłaty są dokonywane raz lub dwa razy w miesiącu a.Nasze kody są jasne i szybko! Brak wirusów, przekierowania lub pop-upów. Zostań wydawca CPMLeader.com i zwiększyć zyski z Twojej strony.

eCPM

eCPM

 

 

Właściciele witryn

eCPM dla zrzeszonych witryn jest domem sprzedaży ich powierzchni reklamowej. Przystąpienie do sieci reklamowej nie wiąże się z żadnymi kosztami dla właściciela witryny. Nie wymagamy podpisywania umów oraz wyłączności. Witrynom zapewniamy całkowite (100%) wypełnienie powierzchni.

 

Reklamodawcy

Pomagamy reklamodawcom, agencjom reklamowym i domom mediowym w realizacji internetowych kampanii reklamowych na witrynach zrzeszonych w sieci eCPM. Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany. 

 

 

PayPal

PayPal

PayPal - osobiście polecam paypal

 
Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Przedstawię tutaj dokładny opis rejestracji w PayPal.1. Wchodzimy na paypal.pl. Powinna nam się otworzyć strona główna.

(aby powiększyć kliknij).U dołu strony mamy napis "Załóż konto już dziś", klikamy na niego.2. Następnie otwiera nam się strona, na której wybierzemy typ konta dla Nas. Polecam konto osobiste ze względu na to, że jest całkowicie bezpłatne i proste w obsłudze.